Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co řekla žába

20. 8. 2016

Žába vylezla z tůňky, uvelebila se na břehu a po chvíli pozorování okolního mumraje pravila: "Česká kulturně marxistická fronta (totožná s tzv. pražskou kavárnou) trpí elitářským bludem vlastní morální a intelektuální nadřazenosti nad ostatními lidmi, kteří nesdílejí její názorový egregor."

Pak si protáhla jednu nožku a zamyslela se: "Mezi těmito elitáři a normálními lidmi, elitou nazývanými xenofoby, rasisty, extrémisty a podobně, už nedochází k dialogu, ale k boji... zatím jen verbálnímu. Je to boj nepřirozené lidskoprávní multikulturní ideologie nesené politickou korektností, proti přirozenému realismu, jehož obhajiteli jsou ti ostatní, kteří ještě neztratili schopnost používat vlastní rozum a neztotožňují se s kolektivním názorem samozvané neomarxistické elity."

Když si protáhla i druhou nožku, dodala ještě: "Nejhorší z namyšlenců je asi ten narcistní flanďák, co vypadá jako Mefistofeles. Nadouvá se pocitem vlastní intelektuální velikosti, tolerantnosti a spravedlivosti a vydává se málem za jejich mluvčího. Jsem zvědavá, jak hluboko ještě klesne. Kdy začne zdravit 'salam alajkum' a volat 'Alláhu akbar'... Jak to vlastně bylo s tím jeho tajným vysvěcením na kněze? Neni on náhodou tajnej immám?"

24. 10. žába pravila: Pražská kavárna je jako hyena s hladovým potěšením a nedočkavým třesem chlemtající krev, kterou jim připravil nechutný spor Daniela Hermana s prezidentskou kanceláří.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář